Kadınlar için Orgazm Önerileri

Kadınlar için Orgazm Önerileri

Yazar: Korcan Okunma Sayısı: 136 Yayın Tarihi: 27 May 2018 Yorum 0

Kadınlar, Erkeklere göre daha zor orgazma ulaşan kadınlarımızı hazzın doruklarına taşıyacak, akıllardan kolay kolay çıkmayacak zevk dolu dakikalar yaşamasını sağlayacak önerimiz var. Yaşamak istediğiniz ne varsa Duygularınızı hareketlenirmek için Oyunlar Kurgulayın!

Devamı..!

Haftanın Sex Pozisyonu - One Up

Haftanın Sex Pozisyonu - One Up

Yazar: Korcan Okunma Sayısı: 119 Yayın Tarihi: 20 May 2018 Yorum 0

Yeni pozisyonlar denemek, partnerinizi ve kendinizi tekrar tekrar keşfetmenize, monoton ilişkinizi canlandırmanıza daha şehvetli, arzulu birliktelikler yaşamanıza fayda sağlar. Bugüne kadar pozisyon nedir diye sormadığınızı düşünerek, denemediğiniz yada aklınıza gelmemiş favori pozisyonlarımdan birini paylaşıyorum. Her yazımın öncesinde tavsiyelerim olduğu gibi bu yazımda da sizlere önerim...

Devamı..!

Eşler için Süpriz Cumartesi

Eşler için Süpriz Cumartesi

Yazar: Korcan Okunma Sayısı: 112 Yayın Tarihi: 19 May 2018 Yorum 0

Monotonlaşan seks hayatınıza biraz renk katmaya ne dersiniz? Tabii, biraz heyecan ve tutkuyu sekse ekleyeceğinizi unutmayın. Partnerinizle sıra dışı bir deneyim yaşamak istiyorsanız, bu seks önerileri tam size göre. İşte size çiftler için cumartesi gecesi sıradışı seks fantezisi

Devamı..!

Vibratör nasıl kullanılır ?

Vibratör nasıl kullanılır ?

Yazar: Korcan Okunma Sayısı: 121 Yayın Tarihi: 15 May 2018 Yorum 0

Vibratör nasıl kullanılır, Vibratör kullananlar, Vibratör Kullanımı Vibratör Yorumları, Vibratör kullanımı resimli anlatım, Vibratör penis nasıl kullanılır, Vibrator nasıl kullanılır videolu anlatım

Devamı..!

Meraklısına Gökkuşağı Mağazası

Meraklısına Gökkuşağı Mağazası

Yazar: kaosgl Okunma Sayısı: 179 Yayın Tarihi: 12 Apr 2018 Yorum 0

Gökkuşağı Mağazası Limbo Consept: Ne arada, ne arafta Sloganıyla açıldı, Limbo Consept, İstanbul’da LGBTİ (lezbiyen, gey, biseksüel, trans, interseks) temalı ürünler satan Ayrıca, ürünlerini veya tasarımlarını hayata geçirmek isteyen bütün LGBTİ’lere kapımız sonuna kadar açık olan sıcak ve mutlu bir adres.

Devamı..!

Erotik Ürün Danışmanı Nedir ?

Erotik Ürün Danışmanı Nedir ?

Yazar: Korcan Okunma Sayısı: 204 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Henüz daha ülkemizde kimlik karmaşası olduğu gibi kurumsal bir yapıya sahip olmayan kulaktan dolma bilgiler ışında yapılan, bir tanıdık aracılığı, bir merak sonucu sektörle tanışmış satıcı modelleri yanı sıra bir çok ülkede olduğu gibi yasal mevzuatlar, siyasi ve dini bakış açıları arasında sıkışmış Dünyada 150 milyar dolar pazar payına sahip büyük bir söktör olduğunu öncelikle belirtmek isteriz.

Devamı..!

Sexshop Mağaza Müşteri Kabulü

Sexshop Mağaza Müşteri Kabulü

Yazar: Korcan Okunma Sayısı: 203 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Her, ülkenin yapısına ve firma tecrübe ve ilkelerine göre değişkenlik gösterir. Genel olarak müşteri kabülü öncesi, içeride alışveriş yapan bir müşteri var ise ikinci bir müşteri mağazaya alınmaz. Erotik ürün danışmanı tecrübeli bilgileri eşliğinde tatmin ve fantazilerinize cevap verecek en doğru ürünleri seçmenize yardımcı olur. Sizin düşündüğünüz her çekingenliği, korkularınızı üstüne tecrübe dolu yılları katarak müşteri gizliliği ön planda tutulmak kaydı ile 3. kişler ile paylaşılmaz.

Devamı..!

Sex Shop Tarihçesi ve Tanımı

Sex Shop Tarihçesi ve Tanımı

Yazar: Korcan Okunma Sayısı: 213 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Sex shop, güvenli cinsel ilişki için gerekli olan prezervatif, doğum kontrol hapı, cinsel eğitim içerikli kitaplar vb ürünler ile cinsel ilişkiden alınan hazzı artırmaya yönelik oyuncak, krem, dergi, film ve kıyafetlerin satıldığı yerlere verilen genel tanımdır. Dünyanın ilk sex shop işletmesi pilot Beate Uhse tarafından ilişkide hijyen sloganı ile 1962 yılında ALMANYA Flensburg'da açılmıştır.

Devamı..!

Orgazm Sorunu Piskolojik Mi?

Orgazm Sorunu Piskolojik Mi?

Yazar: Cinselizm Okunma Sayısı: 192 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Kadınlarda Orgazm Sorunu, Kadınlarda Orgazm Güçlüğü Kadınların bir çoğu orgazm hakkında bilgi sahibi olmadıkları gibi erkek rolü bencil egosuna yenik ısrar, sahiplenme, pornografik dürtü eğilimi, en önemli traji psikolojik yırtılma diyebileceğimiz sevgiye karşılık cinsel ilişkiye evet demesi, daha sonra ki orgazm güçlüğü, cinsel isteksizlik, korku ve bir çok sorunun ilk argümanını zeka kütüphanesine depolayacaktır.

Devamı..!

1 den 9 e 10 (2 sayfa) ürün gösteriliyor