Aşkm Mı? Arkadaşlık Mı? Seks Mi?

Aşkm Mı? Arkadaşlık Mı? Seks Mi?

Yazar: Korcan Okunma Sayısı: 77 Yayın Tarihi: 08 Mar 2019 Yorum 0

Neydi, neydi bunun adı dediğimiz günler ve şimdi filimler de gördüğümüz bilim kurgularda yoldan geçerken reklamların yayınlanması, eve gelmeden ışıkları açmak, mikro dalgada bekleyen pizza dilimini siz daha girmeden çalıştırıp ısınmış sizi bekliyor olması, yada sipariş verdiğiniz yemeğin sizinle aynı saatte evde olması bunlar artık mümkün.

Devamı..!

Vajina Ağrısı Neden Olur

Vajina Ağrısı Neden Olur

Yazar: Korcan Okunma Sayısı: 80 Yayın Tarihi: 16 Feb 2019 Yorum 0

Kadınların sık karşılaştığı problemler arasında vajina ağrısı gelmektedir. İdrar yolları enfeksiyonu, mantar enfeksiyonu ve cinsel yollarla bulaşan çeşitli enfeksiyonlar vajinada ağrıya neden sebep olabilir. Bazın kadınlar bu durumu vajinada yanma ve sızı hissi olarak regl ağırları ile gelişen ağrı eşiğine bağlı normal sıradan bir durum olarak ta tanımlar, çokta dikkate almazlar.

Devamı..!

Çiftlerin Kabusu Latex Alerjisi

Çiftlerin Kabusu Latex Alerjisi

Yazar: Korcan Okunma Sayısı: 86 Yayın Tarihi: 16 Feb 2019 Yorum 0

Birçok evli çiftin kâbusu haline gelen Latex alerjisi ile ilgili bu yazıma başlarken yaşanmış bir hikâyeden yola çıkmak istiyorum. Kronolojik olarak tam yılını hatırlamasam da dün gibi unutmadığım Sexshop işletirken devamlı müşterimiz olan evli bir çiftin alışveriş esnasında şu sorusu olmuştu.

Devamı..!

Cinsel içerikli Mesajlaşma SEXTING

Cinsel içerikli Mesajlaşma SEXTING

Yazar: Korcan Okunma Sayısı: 628 Yayın Tarihi: 24 Aug 2018 Yorum 0

Akşam eşiniz yada partneriniz eve gelmeden önce ona yeni aldığınız jartiyer takımı giydikten sonra göndereceğiniz resim partnerinizde ki duyguyu şehveti kat be kat artıracak ve ilişkide ki hazzı da kuvvetlendirecektir.

Devamı..!

Kadınlar için Orgazm Önerileri

Kadınlar için Orgazm Önerileri

Yazar: Korcan Okunma Sayısı: 441 Yayın Tarihi: 27 May 2018 Yorum 0

Kadınlar, Erkeklere göre daha zor orgazma ulaşan kadınlarımızı hazzın doruklarına taşıyacak, akıllardan kolay kolay çıkmayacak zevk dolu dakikalar yaşamasını sağlayacak önerimiz var. Yaşamak istediğiniz ne varsa Duygularınızı hareketlenirmek için Oyunlar Kurgulayın!

Devamı..!

Haftanın Sex Pozisyonu - One Up

Haftanın Sex Pozisyonu - One Up

Yazar: Korcan Okunma Sayısı: 605 Yayın Tarihi: 20 May 2018 Yorum 0

Yeni pozisyonlar denemek, partnerinizi ve kendinizi tekrar tekrar keşfetmenize, monoton ilişkinizi canlandırmanıza daha şehvetli, arzulu birliktelikler yaşamanıza fayda sağlar. Bugüne kadar pozisyon nedir diye sormadığınızı düşünerek, denemediğiniz yada aklınıza gelmemiş favori pozisyonlarımdan birini paylaşıyorum. Her yazımın öncesinde tavsiyelerim olduğu gibi bu yazımda da sizlere önerim...

Devamı..!

Eşler için Süpriz Cumartesi

Eşler için Süpriz Cumartesi

Yazar: Korcan Okunma Sayısı: 536 Yayın Tarihi: 19 May 2018 Yorum 0

Monotonlaşan seks hayatınıza biraz renk katmaya ne dersiniz? Tabii, biraz heyecan ve tutkuyu sekse ekleyeceğinizi unutmayın. Partnerinizle sıra dışı bir deneyim yaşamak istiyorsanız, bu seks önerileri tam size göre. İşte size çiftler için cumartesi gecesi sıradışı seks fantezisi

Devamı..!

Vibratör nasıl kullanılır ?

Vibratör nasıl kullanılır ?

Yazar: Korcan Okunma Sayısı: 490 Yayın Tarihi: 15 May 2018 Yorum 0

Vibratör nasıl kullanılır, Vibratör kullananlar, Vibratör Kullanımı Vibratör Yorumları, Vibratör kullanımı resimli anlatım, Vibratör penis nasıl kullanılır, Vibrator nasıl kullanılır videolu anlatım

Devamı..!

Meraklısına Gökkuşağı Mağazası

Meraklısına Gökkuşağı Mağazası

Yazar: kaosgl Okunma Sayısı: 413 Yayın Tarihi: 12 Apr 2018 Yorum 0

Gökkuşağı Mağazası Limbo Consept: Ne arada, ne arafta Sloganıyla açıldı, Limbo Consept, İstanbul’da LGBTİ (lezbiyen, gey, biseksüel, trans, interseks) temalı ürünler satan Ayrıca, ürünlerini veya tasarımlarını hayata geçirmek isteyen bütün LGBTİ’lere kapımız sonuna kadar açık olan sıcak ve mutlu bir adres.

Devamı..!

1 den 9 e 14 (2 sayfa) ürün gösteriliyor