Cinsel içerikli Mesajlaşma SEXTING

Cinsel içerikli Mesajlaşma SEXTING

Yazar: Korcan Okunma Sayısı: 320 Yayın Tarihi: 24 Aug 2018 Yorum 0

Akşam eşiniz yada partneriniz eve gelmeden önce ona yeni aldığınız jartiyer takımı giydikten sonra göndereceğiniz resim partnerinizde ki duyguyu şehveti kat be kat artıracak ve ilişkide ki hazzı da kuvvetlendirecektir.

Devamı..!

Kadınlar için Orgazm Önerileri

Kadınlar için Orgazm Önerileri

Yazar: Korcan Okunma Sayısı: 275 Yayın Tarihi: 27 May 2018 Yorum 0

Kadınlar, Erkeklere göre daha zor orgazma ulaşan kadınlarımızı hazzın doruklarına taşıyacak, akıllardan kolay kolay çıkmayacak zevk dolu dakikalar yaşamasını sağlayacak önerimiz var. Yaşamak istediğiniz ne varsa Duygularınızı hareketlenirmek için Oyunlar Kurgulayın!

Devamı..!

Haftanın Sex Pozisyonu - One Up

Haftanın Sex Pozisyonu - One Up

Yazar: Korcan Okunma Sayısı: 367 Yayın Tarihi: 20 May 2018 Yorum 0

Yeni pozisyonlar denemek, partnerinizi ve kendinizi tekrar tekrar keşfetmenize, monoton ilişkinizi canlandırmanıza daha şehvetli, arzulu birliktelikler yaşamanıza fayda sağlar. Bugüne kadar pozisyon nedir diye sormadığınızı düşünerek, denemediğiniz yada aklınıza gelmemiş favori pozisyonlarımdan birini paylaşıyorum. Her yazımın öncesinde tavsiyelerim olduğu gibi bu yazımda da sizlere önerim...

Devamı..!

Eşler için Süpriz Cumartesi

Eşler için Süpriz Cumartesi

Yazar: Korcan Okunma Sayısı: 347 Yayın Tarihi: 19 May 2018 Yorum 0

Monotonlaşan seks hayatınıza biraz renk katmaya ne dersiniz? Tabii, biraz heyecan ve tutkuyu sekse ekleyeceğinizi unutmayın. Partnerinizle sıra dışı bir deneyim yaşamak istiyorsanız, bu seks önerileri tam size göre. İşte size çiftler için cumartesi gecesi sıradışı seks fantezisi

Devamı..!

Vibratör nasıl kullanılır ?

Vibratör nasıl kullanılır ?

Yazar: Korcan Okunma Sayısı: 313 Yayın Tarihi: 15 May 2018 Yorum 0

Vibratör nasıl kullanılır, Vibratör kullananlar, Vibratör Kullanımı Vibratör Yorumları, Vibratör kullanımı resimli anlatım, Vibratör penis nasıl kullanılır, Vibrator nasıl kullanılır videolu anlatım

Devamı..!

Meraklısına Gökkuşağı Mağazası

Meraklısına Gökkuşağı Mağazası

Yazar: kaosgl Okunma Sayısı: 286 Yayın Tarihi: 12 Apr 2018 Yorum 0

Gökkuşağı Mağazası Limbo Consept: Ne arada, ne arafta Sloganıyla açıldı, Limbo Consept, İstanbul’da LGBTİ (lezbiyen, gey, biseksüel, trans, interseks) temalı ürünler satan Ayrıca, ürünlerini veya tasarımlarını hayata geçirmek isteyen bütün LGBTİ’lere kapımız sonuna kadar açık olan sıcak ve mutlu bir adres.

Devamı..!

Erotik Ürün Danışmanı Nedir ?

Erotik Ürün Danışmanı Nedir ?

Yazar: Korcan Okunma Sayısı: 330 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Henüz daha ülkemizde kimlik karmaşası olduğu gibi kurumsal bir yapıya sahip olmayan kulaktan dolma bilgiler ışında yapılan, bir tanıdık aracılığı, bir merak sonucu sektörle tanışmış satıcı modelleri yanı sıra bir çok ülkede olduğu gibi yasal mevzuatlar, siyasi ve dini bakış açıları arasında sıkışmış Dünyada 150 milyar dolar pazar payına sahip büyük bir söktör olduğunu öncelikle belirtmek isteriz.

Devamı..!

Sexshop Mağaza Müşteri Kabulü

Sexshop Mağaza Müşteri Kabulü

Yazar: Korcan Okunma Sayısı: 300 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Her, ülkenin yapısına ve firma tecrübe ve ilkelerine göre değişkenlik gösterir. Genel olarak müşteri kabülü öncesi, içeride alışveriş yapan bir müşteri var ise ikinci bir müşteri mağazaya alınmaz. Erotik ürün danışmanı tecrübeli bilgileri eşliğinde tatmin ve fantazilerinize cevap verecek en doğru ürünleri seçmenize yardımcı olur. Sizin düşündüğünüz her çekingenliği, korkularınızı üstüne tecrübe dolu yılları katarak müşteri gizliliği ön planda tutulmak kaydı ile 3. kişler ile paylaşılmaz.

Devamı..!

Sex Shop Tarihçesi ve Tanımı

Sex Shop Tarihçesi ve Tanımı

Yazar: Korcan Okunma Sayısı: 322 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Sex shop, güvenli cinsel ilişki için gerekli olan prezervatif, doğum kontrol hapı, cinsel eğitim içerikli kitaplar vb ürünler ile cinsel ilişkiden alınan hazzı artırmaya yönelik oyuncak, krem, dergi, film ve kıyafetlerin satıldığı yerlere verilen genel tanımdır. Dünyanın ilk sex shop işletmesi pilot Beate Uhse tarafından ilişkide hijyen sloganı ile 1962 yılında ALMANYA Flensburg'da açılmıştır.

Devamı..!

1 den 9 e 11 (2 sayfa) ürün gösteriliyor