Kazanç Ortaklığı

Affilate Kazanç Ortaklığı


Artık web sitenizden Sosyal Medya Hesaplarınızdan para kazanma zamanı geldi !
Çok zaman ve emek harcayıp yarattığınız sitenin yada sosyal medya hasaplarınızın yeni bir gelir kaynağına ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, iş ortaklığına hazır iseniz işte size fırsat.

Hemen Başvurun !

İlk adım online Affilate başvuru formunu doldurmak, başvurunuzu çok kısa sürede değerlendirerek sizi bilgilendireceğiz.

Ziyaretçi başına para kazanın

Sitenize yerleştireceğiniz Gecealisverisi.com reklamlarına tıklayan ziyaretçi başına para kazanabilirsiniz, üstelik sadece şirketler değil şahıslar da bu ortaklıktan faydalanabilir.

Ziyaret rakamları size aylık olarak raporlanacak ay sonunda hak kazandığınız bakiye size ödenecektir.

1000 – 5.000 Ziyaretçi 0,04 TL

5.000 – 10.000 Ziyaretçi 0,05 TL

10.000 – 20.000 Ziyaretçi 0,06 TL

20.000 – 30.000 Ziyaretçi 0.07 TL

Ayda 30.000 den fazla ziyaretçi yaratabilecek siteler bu program kapsamı dışındadır, bu nedenle ayda elde edilebilecek maksimum kazanç 2100 TL ile sınırlıdır.

Ziyaretçi Nasıl Ölçülecek?


Bu konuda tam ve hassas bir ölçüm için google ile çalışıyoruz tüm linklerde google özel kodu ile takip edilerek güvenilir bir sistem ile takip yapılacaktır.

Tüm ölçümler Kadikoyerotica.com/istatislikler ve google raporlamaları ile yapılacak ve ödemeler bu ölçümlere göre yapılacaktır.

Ödemeler Nasıl yapılacak?


Ay sonunda rapor ekranında ziyaretçi raporunu hak kazandığınız ödeme tutarını görebileceksiniz,
Şirketlerin ödeme alabilmesi için mutlaka fatura keserek Kadikoyerotica.com’a faturayı göndermesi gerekir, faturanızın üzerine ortaklık kodunuzu yazmayı unutmayınız, faturanın elimize ulaşması ve kontrolünden sonra en geç 1 hafta içerisinde ödemeniz banka havalesi ile gerçekleştirilecektir.

Fatura %18 KDV ile kesilmeli, fatura kalemi açıklaması olarak “Online Kazanç Ortaklığı Bedeli” yazılmalıdır.
Örnek olarak 100 TL'lik bir kazanç için 100 TL + KDV (18%) = 118 TL fatura kesilmelidir, ödeme 118 TL olarak yapılacaktır.

Ödemeler sadece banka havalesi ile ilgili şirketin banka hesabına yapılır, elden ödeme yapılması mümkün değildir, eğer bir banka hesabınız yoksa ödeme alabilmeniz için mutlaka bir banka hesabı açtırmanız gerekecektir. Sadece Türkiye de faaliyet gösteren banka hesaplarına ödeme yapılır.

- Şahısların kazançları %20 gelir vergisi stopajına tabi olduğundan ödeme stopaj düşülerek yapılacaktır.
Örnek olarak 100 TL'lik bir ödeme için 20 TL vergi düşülerek 80 TL ödeme yapılacaktır.
Şahıslar için minimum ödeme tutarı 75 TL'dir.

- Şahısların kazançlarının ödenebilmesi için 213 Sayılı Vergi Usul Kanununun 234 maddesi gereği vergiden muaf kişilerden alınan mal ve hizmet bedelleri için Gider Pusulası düzenlenmektedir. Vergiden muaf kişiler için düzenlenen gider pusulası fatura hükmündedir. Adınıza düzenlenecek gider pusulaları tarafınızdan imzalanması için e-mail adreslerinize gönderilecektir. Islak imza ile tarafımıza kargo veya posta yolu ile ulaştırıldıktan sonra ödemeleriniz yapılabilecektir.
Belgeye atılan imza tevdi edildiği anlamında olup alacağınız banka hesaplarınıza yapacağımız ödeme ile kapatılmaktadır.
- Ödeme günü her haftanın Cuma günüdür.

Reklamlar nasıl oluşturulacak ve yayınlanacak?


Sitenizin genel tasarım ve konusu ile ilgili reklam linklerini çok hızlı bir şekilde reklam yönetimi sayfasından oluşturabilirsiniz, bundan sonra tek yapmanız gereken sayfada göreceğiniz size özel kodları kendi sitenize yerleştirmenizdir.

Sitenizde dilediğiniz yere reklam yerleştirebilirsiniz, bu konuda bir kısıtlamamız yok ancak reklam yerlerine göre tıklama artabileceğinden doğru alanlara yerleştirilmiş reklamlar size daha fazla kazandırabilecektir.

Ortaklığın Değerlendirilmesi ve Devamı


Siteniz ile ilgili ziyaret ve ödeme bilgileri sürekli olarak uzmanlar tarafından takip edilecektir, internet konusunda uzmanlaşmış personel ve altyapımız ile hangi sitenin ne kadar ziyaretçi alabileceği ve reklamların ne kadar tıklanabileceğini ölçebilmekteyiz.

Ziyaret rakamlarını arttırmak için iyi niyet ve ticari etik dışı davranış ve uygulamalarda bulunan siteler tespit edilerek ortaklık programından çıkartılacaklardır, bu konuda tek değerlendirme yetkisi Gecealisverisi.com olacaktır.

Tüm iş ortaklarımıza ve şirketimize zarar verebilecek bu tip uygulamalar sürekli hassasiyet ile takip edilecektir.