Sektörel Kimliğimiz

Değerli Müşterilerimiz;

Sizlere daha kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmak için 2000 yılından beri sizlerle birlikte tecrübe ve birikim dolu yılları geçirdik...

Geçen yıllar içinde her zaman yenilenen fantazi dünyasının yeniliklerini sunmanın heyecanını taşıdık.

Bizi tercih eden müşterilerimize ürün satmak yerine, önceliğimiz sorunlarına ve isteklerine yönelik doğru tercih yada ürünlere yönledirmeyi ilke edindik.

Ülkemizde prezervatifin kaynatılıp suyunun içildiği günlerden, bazen bizim bile yetişemediğimiz fanteziye yönelik ürün talepleri bu sektörün geliştiğini ve birçok yatırımcının dikkatini çektiğini görmekteyiz.

Bu yönde bilgi ve birikimlerimizi sizlerle paylaşmanın daha mutlu bir cinsel yaşam için güç katacağından sizden gelen öneri ve iş taleplerini değerlendireceğimizi bilmenizi isteriz.

Sizlere her konuda verdiğimiz hizmet içinde Erotik ve Cinsel Ürünler Sektörüne yönelik bir çok alanda faliyet vermekteyiz.

  • Erotik ve Cinsel ürün danışmanlığı (Ürün çevirisi, görsel çalışmalar, konsept site tasarımı vb.)
  • E-Ticaret alanında marka, domain, tedarik, konsept çalışmalar
  • Sosyal çalışmalar ve projeler hakkında ortaklık (Gönderilen siparişlerin içinde markanızın tanıtımları için insört, tek kullanımlık ürünler vb.)
  • STK Grupları ile birlikte Farkındalık, Sağlık alanlarında bilgilendirici, tamamlayıcı rol üstlenmek
  • Sosyal ağlar, tv, medya vb. habere yönelik içerik makale yazarlığı
  • Erotik Mağaza Dekarasyonu, Raf Sistemleri vb. Çözüme yönelik çalışmalar.
  • Ortak isim üzerinden farklı illerde ortak mağaza çalışmaları.

Daha birçok konuda bizlere ulaşabilir her konuda sorularınızı sorabilirsiniz, sunduğumuz tecrübe ve bilgiyi sizler sayesinde kazandığımız gibi, sizlerle tanışmak bizim için daima onur ve şeref verecektir.

Bize tercih eden müşterilerimiz bizim için çok önemlidir, bu nedenle sizin güvenliğiniz ve rahatınız için herşeye dikkat ettiğimizi bilmenizi isteriz.

Bizden alışveriş yapan ve bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz...