Hakkımızda

Neden Kadikoy Erotica;

KadikoyErotica.com bizim en gururlu projemiz, müşterilerimizin kişisel hayatındaki özgül haklarını korumak adına içinde sex, erotik, şehvet, pornografi içermeyen, bizi telafuz ettiğinizde ise bir yakınınız gibi hatırlayın istedik.

Tecrübe Dolu Yıllardan Sonra…

2004 heyecanlı, merak dolu, araştıran, yeniliğe önem veren başlangıç yılımız oldu.

Bizi bu bilgi ile donatan değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç bilmekteyiz, verdiğimiz emek ve çaba ile bu gün gelişen vizyonu olan insana faydalı ürün ve modelleri sizlere buluşturan bir isim olmanın mutluluğunu sizlerden gelen övgü ve memnuniyetler ile ispatlamış durumdayız…

Biz Farklıyız. Fark Ettiririz…

Sizlere kalite ve hizmetten yana eksiksiz, saygı ve hizmet ilkelerine bağımlı, vizyon ve tecrübelerimizden yola çıkarak beklentileri karşılayacak ölçüde geliştirilmiş Yetişkinlere Özel V.I.P, Platin, Bronz, Gümüş üye ayrıcalıkları ile her gün yenilenen ve sizlerin talepleri doğrultusunda şekillenecek bir konsept ile karşınızdayız.

Mutluluğun Güvenin Adresi!

Yeni yapılanmamızda, Gece 24’e kadar satış mağazamız açık olacaktır.
Yeniliklerden ve özel indirimlerden V.I.P ayrıcalıklarından faydalanmak isteyen müşterilerimizin üye olması gerekmektedir.
Datalarımızda kayıtlı müşterilerimizin bilgileri, etik görmediğimizden yeni sisteme aktarılmayacak bunun yerine 1 seferlik olmak kaydı ile Davetiye gönderimi yapılacaktır.

Hizmet ilkemiz Bizim Kimliğimizdir.


Değerli Müşterilerimiz; Sektörel kimliğimiz ve size sunduğumuz hizmetlerin aksamadan, soru işareti barındırmadan devamlılığını sağlamak ile ucuz mal satmak arasındaki farkı, buna bağlı her gün ortaya çıkan benzer alışveriş sitelerinin müşterileri dolandırmak, saklama koşullarını ihlali (sigara içilen ortamlar, güneşe maruz kalması, koruyucu jelatin bant yırtığı) kanserojen madde içerip içermediği vücuda uyumluluğu, kullanım bilgisi hakkında bir bilgi donanımı olmayan satış siteleri ile bizi karşılaştırmayınız.

Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için Cinsel Ürün Danışmanı ile hizmet vermekteyiz.

Tedavi amaçlı bir seks oyuncağına ihtiyaç duyulduğunda hem hastaların, hem doktorların başvurabilecekleri güvenli bir adres kimliğine sahibiz.

Biz cinselliğin ucuz yaşandığına inan kişiler değiliz, Daha mutlu, daha sağlıklı bir cinsel yaşamın olduğu bir dünya amaçlıyoruz.

Cinsellik her canlının özgül hakkıdır ve nefes almak kadar gerçektir.

Biz deneyimli, yüksek kaliteli, şık ve estetik, insan sağlığına uygun, hijyenik, eğlenceli, romantik, cinsel ürün grupları ve kozmetikleri pazarlayan, üretebilen tecrübeye sahip 16 yıllık bir kimliğiz.

Geçmişten Bu Güne Kısa Kronoloji KadikoyErotica.com domain kayıt tarihi 15 Şubat 2007’dir.

Hizmet ilkeleri, kalite anlayışı, sosyal sorumluluk bilinci, müşteri memnuniyeti esas alınarak sizlere hizmet verecek Online alışverişte güven ve kalitenin adı KadikoyErotica.com domain dışındaki hiç bir site yada pazaryeri (hepsiburada,n11,trendyol vb ) bağımız bulunmamaktadır.


Bizi Tercih Eden Müşterilerimize, Bizim Kimliğimize Ortak Sektörlerdeki Tüm İşletmeci ve Çalışan Personellere Teşekkür Ederiz…