Satın Alma Türleri

Adres Vermeden Sipariş!


Adres bilgilerini vermeden size en yakın şubeden ödemenizi yapıp paketinizi teslim alabilirsiniz, en yakın Kargo şubesinin isim ve adres bilgisini belirterek, siparişini ilgili şubeden teslim alabilir.

Sadece en yakın PTT Kargo yada Anlaşmalı Kargo’nun bilgilerini ve kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası ve adres kısmına şubeden teslim almak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

 Havale/EFT ile Ödemede %5 indirim Avantajı!


Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz sipariş bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayın.

Sonraki adımda havale yapabilmeniz için banka hesap bilgilerimizi ve PTT posta çek hesabı bilgilerimiz karşınıza çıkacaktır sipariş sonrası lütfenhesap numaralarını not alın.

Siparişlerinizin aksamaması için yaptığınız havale sonrasında havale bildirim formunu doldurup tarafımıza bildirin.

Havale indirimi ve ücretsiz kargo avantajı 500 tl üstü tutarındaki alışverişlerinizde geçerlidir.

 Hayatınızı Kolaylaştıran Hizmet, Kapıda Ödeme! / GEÇİCİ SÜRE İLE DEVREDIŞIDIR


Türkiye’nin neresinde olursanız olun, evinizin rahatlığında alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kapıda ödemeyi seçerek sipariş bilgilerinizi girip siparişinizi tamamlayın.

Bu seçenekte paketinizi anlaşmalı kargo ile ister adresinizden yâda en yakın şubeden teslim alabilirsiniz.

Ürün bedeli teslimatta gelen kurye ödenerek teslim alınır. Kurye yetkilisi alıcıdan başkasına bilgi verilmemiş ise paketi teslim etmez.

Paketin alıcının dışında (Güvenlik, Kapıcı, Arkadaş, Aileden Biri, Asistan vb.) birine teslim edilecekse bu bilginin sipariş esnasında bildirilmesi, aksi durumlarda ise tarafımıza ulaşılması durumunda teslimat sağlanır.

Müşteri memnuniyeti esas alındığından, müşterilerimizin buna özen göstermesi gerekir.

Kapıda Ödeme Kargo gönderileri en geç 3 ila 7 iş günü içerisinde ulaşmaktadır.

Mücbir sebepler ve adres yanlışlıklarından firmamız sorumlu değildir.

2022 yılı Kapıda ödeme hizmet bedeli 1 Desi ye kadar 35 ila 55 tl arasıdır. 500 tl üstü alışverişlerde kargo ücretsizdir.

 İstanbul içi 1 ila 3 saat içinde Hızlı Teslimat!


Özel Kurye Teslimatı ile kapıda ödeme seçeneğini seçerseniz sipariş bilgilerinizi girerek siparişinizi tamamlayın.

Bu seçenekte sadece İstanbul içi teslimat yapılır ve sipariş bedeline ek olarak kurye ücreti alınır.

Motorize Kurye ile gelen siparişlerinizde teslimat bigisi dışında hiçbir bilgi logo reklam vb. olmaz, gelen paketler içeriği beli olmayacak şekilde paketlenip, gönderi merkezimizden çıkar bu nedenle gelen kurye yetkilisi içeriği ile ilgili hiç bir bilgiye sahip değildir. Motorize kurye size özel olduğu için, adres teslimi dışında Örnek; Apartman önünü, AVM, Cadde, Sokak bulunduğunuz her hangi bir noktadan alabilirsiniz.

Müşteri gizliliği nedeni ile Motorize Kurye yetkililerine müşterinin adı dışında soyadı verilmez. Örnek; Alıcı adı Ali Bey

Kurye ücreti Anadolu Yakası 35 - 65 TL Avrupa Yaksı 45 - 99 tl km ye göre değişmektedir.

Kuryeye ile teslimat hizmetimizde sadece nakit ödeme geçerlidir.

Hafta Sonu ve Mesai saatleri dışındaki gönderiler Express Kurye olarak fiyatlandırılır.

Dikkat: Bu seçenekte ulaşım ücretini alıcı ödemektedir. Sepet tutarınıza göre kurye ücreti değişmektedir. 1000 tl üstü siparişlerde mesai saatleri içi kurye ücretsizdir.

 Yurt Dışı Kargo Teslimi


Yurt dışı kargo gönderileri türlerimiz

 a) Expres Kurye; Yurt dışı gönderileriniz en geç 2 gün içinde hava yolu aracılığı ile adresinize ulaştırılmaktadır. Bu hizmetin ortalama fiyatı 1kg'a kadar sigorta, gümrük harçları dâhil 120 Euro'dur.

 b) Eko Kurye; Yurt dışı gönderileriniz Avrupa Ülkelerine 5 gün içinde diğer uzak ülkelere 7 ile 14 gün arası kara yolu aracılığı ile adresinize ulaştırılmaktadır. Bu hizmetin ortalama fiyatı 1kg'a kadar sigorta, gümrük harçları dâhil 55 Euro'dur

Not: Yasal düzenlemeler ve ürünlerin özel nitelikleri gereği, bazı kategorilerde bazı ülkeler kısıtlama koymaktadır. Bu aksaklıktan firmamız sorumlu değildir. Lütfen bulunduğunuz ülke içinde buna müsaade edilip, edilmediği hakkında bilgi alınız.