Gizlilik İlkeleri

Paket Gizliliği

Bütün ürünlerimiz kapalı paketlerde kargo firmasına teslim edilir.

Kargo kutusu üzerinde marka ismi, resim ya da logo kullanılmaz, kargo yetkilisi dahil, kimse ne aldığınızı bilmez.

Motorize Kurye ile gelen siparişlerinizde teslimat bigisi dışında hiçbir bilgi logo reklam vb. olmaz, gelen paketler içeriği beli olmayacak şekilde paketlenip, gönderi merkezimizden çıkar bu nedenle gelen kurye yetkilisi içeriği ile ilgili hiç bir bilgiye sahip değildir. Motorize kurye size özel olduğu için, adres teslimi dışında Örnek; Apartman önünü, AVM, Cadde, Sokak bulunduğunuz her hangi bir noktadan alabilirsiniz.

Uyarı: Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında kontrol etme hakkınız olduğunu unutmayınız. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Soru ve görüşleriniz için iletişim sayfamızdaki formdan bize ulaşabilirsiniz.


GİZLİLİK İLKELERİ VE KULLANIM KOŞULLARI


Kadıköy Erotica sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir. Bu gizlilik politikası Kadıköy Erotica tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır.

Kadıköy Erotica, ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir Kadıköy Erotica web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır.

Bu gizlilik politikası kapsamında kural olarak ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz, telefon numaralarınız) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır.

Kadıköy Erotica web sitesini ziyaret ettiğinizde kişisel bilgilerinizin toplanmasını istemediğiniz takdirde ne yapmanız gerektiği ve bilgilerin nasıl değiştirilebildiği anlatılmaktadır. Bu politika yalnızca bu web sitesi için geçerli olmakta ancak üçüncü şahısların mülkiyetinde olan web sitelerindeki reklâm veya tanıtımlarımızda geçerli olamamaktadır.

Kişisel Bilgilerin Toplanması;

Kadıköy Erotica web sitesini kullanmak, gönüllü olarak kişisel bilgileri vermek bu sitede ilan edilen mevcut gizlilik politikasının ve şartlarının kabul edildiği anlamı taşımaktadır. Ziyaretçilerimiz tarafından isteğe bağlı olarak, daire satış rezervasyonu yapılması, anket formu doldurulması ya da e-bülten gönderilmesi talebinde bulunulurken kişisel bilgiler toplanabilmektedir. Sizler bu bilgileri gönüllü olarak vermediğiniz takdirde sitemize yaptığınız ziyaretlerinizden herhangi bir kişisel bilgi toplanmamaktadır.

Bilgi Toplamanın Amacı ve Kullanılış Şekli;

Kadıköy Erotica sizin izninizle bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanmaktadır;

    Tarafınıza basılı bültenler, dergiler, kampanyalara dair yazılar göndermek
    Sizi elektronik posta, SMS ve faks ile bilgilendirmek, kampanyalardan haberdar etmek,
    Ziyaretçi profillerimizi belirlemek,
    İstek, talep ve şikâyetleri değerlendirmek

Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır.

Kişisel Olmayan Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması;
Kadıköy Erotica, ziyaretçilerin web sitesindeki dolaşımları sırasında, kullanıcı yoğunluğu, ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik ve isimsiz olarak toplamaktadır. Bu veriler sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmakta ve herhangi bir ziyaretçinin kişisel bilgileri ile ilişkilendirilmemektedir. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” (çerez) adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılabilir kılmaktır.

Bilgi Güvenliği;
Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemler alınmakta ve bu konuda ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Bilgilere izinsiz erişimin, değiştirilmesinin ve kötüye kullanılmasının önüne geçilebilmesi için kısıtlı erişime tabidir. Kadıköy Erotica, bilgilerinin izni dışında üçüncü şahıslara her ne amaçla olursa olsun verilmesini engellemek amacıyla hizmet aldığı firmalarla yaptığı sözleşmelere “gizlilik” maddesi koymaktadır. İnternetten Satış Sistemine kayıt olduktan sonra güvenliğiniz için şifrenizi kimseyle paylaşmayınız.

Site Kullanım Şartları;

Kadıköy Erotica web sitesini zaman zaman düzenlediği kampanyaları duyurmak, ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğini düşündüğü konular, içerikler farklı hizmet ve çalışmalardan ziyaretçileri haberdar etmek amacıyla kullanmaktadır. Kadıköy Erotica web sitesi içeriğini burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.